Скачать книги fb2 бесплатно
Tu kažką slepi…
Читать онлайн!

Tu kažką slepi… скачать fb2

  • Год выпуска: 17 июля 2017
  • Жанр: Любовные романы
  • Автор:
  • Объем страниц: 180 стр.
  • Ограничение: 0+

Скачать Tu kažką slepi… FB2


Trijų knygų serija „Sėkmės ieškotojai“. Antra knyga.

Kai viskas prasideda ginču…

Į Knokso Maklemoro laivą ką tik įlipo ji – tikra bėda įspūdinga figūra ir raudonais plaukais apdovanotos moters pavidalu. Ji tokia pasitempusi… tai ir erzina, ir kaitina kraują. Tačiau buvęs jūrų ruonis Knoksas puikiai moka tvardytis. Tuo labiau kad nuo šios gundančios jūrų archeologės sprendimo priklausys, ar jo nardymo komandai bus leista iškelti legendomis apipintą laivą.

Mokslų daktarė Eiverė Volš džiaugiasi, kad jai pavyksta po šalta išore slėpti bauginančią (ir gerokai per karštą) reakciją į Knoksą. Jie vienas kito nemėgsta ir nepasitiki, bet trauka tarp jų tiesiog neįtikėtina. Tačiau Eiverei dabar mažiausiai reikia prasidėti su Knoksu. Ji privalo atlikti darbą… ir nuslėpti tamsią paslaptį.СКАЧАТЬ В ФОРМАТЕ FB2 НАПИСАТЬ ОТЗЫВ 


Tu kažką slepi… читать онлайн бесплатно
Читать онлайн

Чтобы скачать Tu kažką slepi… бесплатно в формате fb2, txt, epub для андроид, iPhone, iPad, iBooks, на телефон или на планшет выберите подходящий формат книги из представленных в начале страницы. Хотите читать онлайн книгу Tu kažką slepi…, воспользуйтесь специальной формой для онлайн чтения.

Нравится
0
Не нравится
0
00
Есть жалоба?

Похожие книги
Flirto kodas
Fb2
Flirto kodas
Фэнтези
Priverstinis nusileidimas
Fb2
Priverstinis nusileidimas
Искусство
Seksas, melas ir bosas
Fb2
Seksas, melas ir bosas
Любовные романы
Jūrinis romanas
Fb2
Jūrinis romanas
Дом, Семья
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
knigi-fb2.net все права защищены! © 2017. | Скачать книги полностью, бесплатно и без регистрации в формате fb2, txt, epub, mobi на телефон андроид, айфон (iphone), айпад (iPad)